Właśnie pojawiła się najnowsza oferta naszej firmy na wynajem namiotów bankietowych, oraz wyposażenia kateringowego. Dzięki temu jeszcze lepiej będziemy w stanie zrealizować imprezę marzeń pod namiotem.

Aktualnie oferta naszej firmy powiekszyła się o wyposażenie w postaci krzeseł bankietowych Chiavari – które są absolutnym topem na następny sezon, do tego stoły z obrusami w różnych kolorach, gdzie prym wiedzie kolor butelkowej zieleni. Ogólnie firma wzbogaciła się o wiele technicznych i kolorystycznych rozwiązań, pojawiły się nowe namioty na wesele, ale i dużo innego sprzętu cateringowego – o czym będziemy naszych klientów informować na bieżąco.

Poszerzamy również zasięg działania na całe woj. Lubelskie, oraz Mazowieckie. Będziemy obsługiwać jako wypozyczalnia namiotów – głowne miasta jak i mniejsze miejscowości. Dojedziemy do miast: Lublin, Kock, Lubartów, Lublin, Łuków, Radzyn Podlaski, Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki.

Firma obecnie posiada ponad 200 roznego rodzaju namiotów, w tym namioty handlowe, namioty bankietowe oraz zadaszenia, podłogi drewniane, oświetlenie i wyposażenie.