Home 9 Wypożyczalnia namiotów

Wypożyczalnia namiotów

Zapraszamy do skorzystania z naszych namiotów do organizacji wymarzonego przyjęcia w plenerze. Szeroki wybór namiotów bankietowych, namiotów expresowych i hal namiotowych gwarantuje państwu odpowiedni dobór pod swoją ofertę. Wypożyczalnia namiotów bankietowych oferuje ponad dwieście różnych konfiguracji w ciągłej ofercie. Możecie państwo każde z naszych namiotów ze sobą łączyć, oraz konfigurować ich metraż wg własnych potrzeb – co jest bardzo wygodne gdy do końca nie wiecie ile osób przyjdzie na przyjęcie. Namioty na wesele posiadają podłogi, dodatkowo można wybrać wyposażenie cateringowe, oraz masę atrakcji typowo pod wesela. Wszystkie ceny namiotów zawierają montaż, oraz demontaż, cena obejmuje wynajem na cały weekend. Jedyny koszt jaki może dojść do dojazd.

Hale namiotowe

hala namiotowa 16x8

hala namiotowa 14x8

hala namiotowa 12x8

hala namiotowa 16x6

hala namiotowa 14x6

hala namiotowa 12x6

Namioty bankietowe

namiot bankietowy 12x6

namiot bankietowy 10x5

namiot bankietowy 8x5

namiot bankietowy 6x4

namiot bankietowy 6x3

Namioty expresowe

namiot expresowy 6x3 + ściany boczne

namiot expresowy 6x3 Dach

namiot expresowy 3x3 + ściany boczne

namiot expresowy 3x3 Dach

Zdajemy sobie sprawę, ze przyjęcie pod namiotem jest oryginalne i indywidualne dlatego skupiamy się nad doborem odpowiednich rozwiązań, które maja rozwiązać wszystkie problemy. Znajdziecie nas jako wypożyczalnia namiotów Warszawa, wypożyczalnia cateringowa, czy też wypożyczalnia namiotów Lublin, a także na mediach społecznościowych min na facebooku i instagramie – wystarczy kliknąć w ikonki w stopce strony.

Zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego – jest to najlepsze i najszybsze rozwiązanie aby zarezerwować wymarzony namiot, jeżeli masz już wymarzoną konfigurację to można wszystko zbiorczo wysłać na e-mail. Zapraszamy również osobiście do naszego biura.