Tel: 516 853 254
Tel: 537 595 504

E-mail: biuro@planowanie-imprez.pl

Biuro / Magazyn
Świdry 119e, 21-400 Łuków
(pn-pt 9-18, sob 10-14)

Dane do wpłat / Nazwa firmy
FHU “GAB-ALL”
Joanna Król – Osińska
Świdry 122a, 21-400 Łuków

Nr rachunku bankowego:
52 1020 1260 0000 0502 0127 8548
PKO Bank Polski SA

Formularz kontaktowy

6 + 1 =

Zamawiasz namiot?

Jeżeli chcesz zamówić usługę wynajmu namiotów, hal namiotowych, lub dodatkowego wyposażenia, ewentualnie innych produktów z naszej firmy to poinformuj nas o tym. Możesz to zrobić telefoniczne, e-mailowo, lub skorzystaj z przycisku poniżej. Skorzystaj z Kreator Imprez, do którego możesz przejść klikając poniższy przycisk.

Namioty Bankietowe – nowoczesne imprezy w plenerze.

Nasza oferta organizacji przyjęć pod namiotem cieszy się ogromnym zainteresowanie,. Jako jedna z nielicznych firm w całej Polsce dysponujemy tak szerokim wachlarzem usług dodatkowych, oraz ogromnym wyborem hal namiotowych w przeróżnych konfiguracjach, wersjach, oraz wielkościach. Wypożyczalnia namiotów stawia przede wszystkim ogromny nacisk na ciągły rozwój, oraz poszerzanie swojej oferty. Zależy nam na każdym kliencie, dzięki czemu posiadamy asortyment zarówno na imprezy niskonakładowe, czyli budżetowe jak i te prestiżowe.

Jako firma charakteryzujemy się elastycznością, oraz nie normowanymi godzinami pracy. Dzięki takiemu systemowi pracy montaże namiotów wykonujemy praktycznie całodobowo. Namioty bankietowe na wynajem oferujemy aktualnie tylko i wyłącznie w kolorze białym.

W przypadku pytań, oraz ewentualnych utrudnień chętnie udzielimy odpowiedzi na państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w rozwiązaniu problemu. Ewentualnie zaproponujemy inne rozwiązania, które spełnią się jakościowo przy organizacji danego przyjęcia.