Wypożyczanie eleganckich namiotów na imprezy plenerowe staje się coraz bardziej popularne, ponieważ to profesjonalne i przenośnie zadaszenie skutecznie chroni gości przed silnymi wiatrem, upałami, czy niespodziewanymi opadami atmosferycznymi. Zatem kiedy warto wynająć namiot?

Impreza w plenerze pod namiotem

Organizując imprezę firmową nad jeziorem lub w górach, trzeba zatroszczyć się o odpowiednie zaplecze gastronomiczne, a wszystkie stoiska powinny być zabezpieczone przed deszczem i promieniami słonecznymi. W tym celu warto wynająć namiot bankietowy wraz z niezbędnym wyposażeniem, od profesjonalnej firmy i skorzystać z jej doświadczenia i oferty. Jest to bardzo wygodna opcja, tym bardziej że renomowane wypożyczalnie namiotów często posiadają w swojej ofercie także:

  • stoły, krzesła i leżaki
  • tematyczne dekoracje
  • zastawy stołowe
  • praktyczne drewniane podłogi

Takie profesjonalne wyposażenie namiotów na pewno zrobi wrażenie na pracownikach i kontrahentach, a poza tym świetnie się sprawdzi na otwartej przestrzeni. Co ważne, goście przebywający w namiocie mają zapewniony stały kontakt z naturą, a jednocześnie są bezpieczni i skutecznie chronieni przed zimnem, czy letnią burzą z piorunami.

Namioty na garden party

Wesele pod chmurką w namiocie

Wiele osób chętnie wypożycza namiot wraz z artykułami cateringowymi na wesele w plenerze. Jest to bowiem kompleksowa usługa, dzięki której można szybko i sprawnie zorganizować wymarzoną uroczystość ślubną. Przy pomocy eleganckiego namiotu wprawny organizator z łatwością stworzy niepowtarzalny i wręcz magiczny klimat, a przestrzeń pod zadaszeniem będzie można bez problemu podzielić na część jadalną i taneczną. Ponadto wynajem namiotu bankietowego jest bardziej opłacalny niż przygotowanie tradycyjnego wesela w restauracji.

Namiot na wesele z wyposażeniem

Wypożyczenia namiotów to idealna opcja dla osób, które potrzebują go użyć tylko raz lub kilka razy w roku. Co więcej, korzystanie z wynajętych namiotów jest w pełni bezpieczne, a klienci zyskują zadbany i sprawny technicznie produkt. Dodatkowym atutem wypożyczenia namiotu jest również prosty i intuicyjny montaż tego typu konstrukcji oraz możliwość wyboru zadaszenia w optymalnym rozmiarze.

Naszą ofertę kierujemy na główne miejscowości we wschodniej Polsce i głównie województwo Lubelskie i Mazowieckie.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.