Home 9 Dla Firm

Dla firm

Specjalnie dla firm i instytucji zajmujących się organizacja festynów, eventów, imprez plenerowych, festiwali posiadamy przygotowaną specjalną ofertę. Jest to oferta dla właścicieli klubów, restauracji, sali weselnej, samorządowców, gmin, innych instytucji

Specjalna oferta dla firm dotyczy:

  • sprzedaży hal namiotowych i serwisu
  • sprzedaż wyposażenia gastro do lokali i namiotów
  • stałej współpracy przy organizowaniu imprez w plenerze
  • stałej współpracy z innymi wypożyczalniami, franczyza lub podwykonawstwo

Wystarczy zgłosić się do nas, a my przygotujemy ofertę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy na daną chwilę, w przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Oferujemy kompleksową obsługę imprez w skłąd których wchodzi przygotowanie ich od samego początku – planowanie imprezy, następnie jej przygotowanie wg wypracowanego schematu i scenariusza. Aktualnie posiadamy możliwość wynajmu profesjonalnych grilli, podgrzewaczy, warników, rollbarów i całego sprzetu gastro do przygotowania imprezy od strony cateringowej.

Dla firm i instytucji rządowych oddajemy do dyspozycji ponad 300 hal namiotowych i ponad 100 usług dodatkowych – co czyni nas nie tylko liderem na rynku lokalnym ale także na rynku krajowym.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku oraz pełen profesjonalizm. W naszej galerii możesz zobaczyć przykłady naszych realizacji.

Zaufali nam