Dla Firm

Specjalnie dla firm i instytucji zajmujących się organizacja festynów, eventów, imprez plenerowych, festiwali posiadamy przygotowaną specjalną ofertę.Jest to oferta dlą właścicieli klubów, restauracji, sali weselnej, samorządowców, gmin, innych instytucji

Specjalna oferta dla firm dotyczy:

  • sprzedaży hal namiotowych i serwisu
  • sprzedaż wyposażenia gastro do lokali i namiotów
  • stałej współpracy przy organizowaniu imprez w plenerze
  • stałej współpracy z innymi wypożyczalniami, franczyza lub podwykonastwo

Wystarczy zgłosić się do nas, a my przygotujemy ofertę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy na daną chwilę, w przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Oferujemy kompleksową obsługę imprez w skłąd których wchodzi przygotowanie ich od samego początku – planowanie imprezy, następnie jej przygotowanie wg wypracowanego schematu i scenariusza. Aktualnie posiadamy możliwość wynajmu profesjonalnych grilli, podgrzewaczy, warników, rollbarów i całego sprzetu gastro do przygotowania imprezy od strony cateringowej.

Dla firm i instytucji rządowych oddajemy do dyspozycji ponad 300 hal namiotowych i ponad 100 usług dodatkowych – co czyni nas nie tylko liderem na rynku lokalnym ale także na rynku krajowym.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku oraz pełen profesjonalizm. W naszej galerii możesz zobaczyć przykłady naszych realizacji.