Obecny sezon mimo, że jeszcze się nie skończył dał nam bardzo wiele satysfakcji i pracy, był to tez najcięższy sezon – częste opady deszczu, wiatry, które utrudniały nam prace, jednak nie zostawiliśmy nikogo w potrzebie.

Pracowaliśmy nie przerw20150508_152539anie przy halach namiotowych od początku kwietnia do połowy września, rozkładaliśmy zarówno hale namiotowe na mniejsze imprezy typu komunie, jak i na duże festyny czy eventy – w ofercie pojawiło się wiele nowości min krzesła, pokrowce, stoły okrągłe, nowe wykładziny czy parkiety – do oficjalnej oferty dołączymy to nie bawem – szczerze powiedziawszy nie mieliśmy jeszcze czasu by nowe zdjęcia powrzucać na komputer.

Działaliśmy głownie w dwóch województwach: Lubelskim i Mazowieckim ogarnialiśmy takie miejscowości jak: Łuków, Radzyń Podlaski, Siedlce, Kock, Lubartów, namioty Lublin, Chełm, Puławy, Parczew, Warszawa, Stoczek Łukowski, Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Międzyrzec Podlaski, i wiele innych mniejszych miejscowości. Do każdego zlecenia podchodziliśmy w sposób profesjonalny starając się doradzić klientowi to co faktycznie mu potrzebne – nie wciskamy zbędnych ofert! zawsze jesteśmy rzetelni i mówimy jak jest i to przede wszystkim różni nas od konkurencji. A i jeszcze jedno nas różni u nas możecie państwo skorzystać z całego wachlarza usług łączonych co wychodzi taniej no i musicie pamiętać w naszej firmie nie płaci się za dobe najmu ” PŁACISZ ZA CAŁY WEEKEND”

Cieszy nas fakt, że oferta firmy dociera do coraz wiekszej grupy osób jest to bardzo miłe i dobrze rokuje na przyszłość.

Ruszyliśmy z zapisami na okres komunijny 2016 – jeżeli chcecie skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy 🙂