Podłoża do namiotów

HomePodłoża do namiotów

Sztuczna trawa z atestem EFL

Sztuczna trawa z atestem EFLSztuczna trawa to specjalna wykładzina cechująca się trwałym oraz elastycznym podkładem, przepuszczającym wodę, co daje gwarancje bezproblemowego użytkowania przez długi czas. Nopy znajdujące się na podkładzie wykładziny umożliwiają bezproblemowe odparowywanie i przepuszczanie wody.

Montowanie sztucznej trawy odbywa się już po postawieniu namiotu. Idealne rozwiązanie dla miejsc gdzie nie ma trawy lub jest mokro i piaszczyście, ewentualnie występująca trawa nie jest równomierna.

 

Cena: 12 zł/m2

Podłoga drewniana – parkiet do namiotów:

parkiet drewniany z atestemDo zaoferowania mamy najwyższej jakości podłogę drewnianą – Parkiet drewniany. Jest t0 podłoga z desek drewnianych (sosnowych) wykorzystywana w namiotach, które wynajmujemy i sprzedajemy, jest to podłoga o grubości 2cm składająca się z segmentów 1m/2m osadzona na legarach min 4cm/6cm, taka podłoga łączona jest w dowolne wymiary. Wyrównuje spadki na płaszczyźnie terenu do 50 cm.

od 25 zł/m2

Podłoga z płyt – parkiet z płyt wodoodpornych OSB:

parkiet drewniany z atestemDo zaoferowania mamy najwyższej jakości podłogę z płyt wodoodpornych typu OSB. Jest t0 podłoga z wzmacnianych płyt, bardzo często wykorzystywana w namiotach, które wynajmujemy i sprzedajemy, jest to podłoga o grubości 2cm składająca się z segmentów 1m/2m osadzona na legarach min 4cm/6cm, taka podłoga łączona jest w wskazany przez klienta wymiar. Wyrównuje spadki na płaszczyźnie terenu do 40 cm.

od 15 zł/m2

Wykładziny kolorowe:

Wykładziny koloroweKolorowe wykładziny to idealny sposób na urozmaicenie standardowego wystroju o niebanalny dodatek. W naszej ofercie posiadamy kilka kolorów wykładzin. W ofercie posiadamy kilka kolorow wykładzin i dzieki temu możemy dostosować się do Państwa wymagań.

od 20 zł/m2

 

 

Wykładziny gumowe:

wykładziny gumowe

Wykładziny gumowe to flagowe sztuczne podłoże znajdujące się w naszej ofercie. Jest to wykładzina, która świetnie imituje parkiet. Dzięki temu posiada szeroko zakres zastosowania. Można ją wykorzystać podczas przygotowania namiotu dla bardziej kameralnych wydarzeń. Może być to np. wesele lub firmowa impreza. Nasze gumowe wykładziny cechują się wysoką jakością wykonania. Z założenia stawiamy na jakość i z tego powodu dbamy o profesjonalne produkty dla naszych klientów.

od 14 zł/m2

 

 

 

 

 

Facebook