Fontanna czekoladowa

HomeFontanna czekoladowa

Zobacz ofertę: Fontanna czekoladowa

fontanna czekoladowaJeżeli szukasz najtańszej fontanny czekoladowej wraz z obsługą to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Posiadamy w ofercie kilka urządzeń do płynnej czekolady. Czekolada może być ciemna, ale również może to być biała czekolada. W ofercie firmy znajdziecie również czekoladę do fontann z możliwością wyboru producenta, koloru, smaku.
Istnieje możliwość przygotowania całego stołu na imprezę wraz z owocami i słodyczami. Jeżeli masz takie życzenie możemy przygotować dodatkowo słodkości na stół z czekoladą, w tym rurki, ciastka, owoce.

Posiadamy również stoliki koctajlowe o wyskokości 110cm, średnica 55cm (okrągłe) które można postawić koło fontanny i na nich może odbywać sie konsumpcja, istnieje możliwość wynajmu z naszej firmy pokrowców typu stretch na stoliki, dodatkowo można stoliki podświetlić – elegancko i stylowo.

W podstawowej cenie wynajmu fontanny czekoladowej dostajecie:

    • fontanne czekoladową
    • Czekoladę do fontanny
    • Obsługę fontanny
    • Wykałaczki, i innego typu gadżety potrzebne do skorzystania z płynnej czekolady
    • Transport oraz montaż we wskazane miejsce.

Obsługujemy całe województwo lubelskie i mazowieckie. Cena uzależniona jest od ilości osób na imprezie. Dajemy gwarancje najniższej ceny w regionie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 537-595-504 lub tez do formularza z zamówieniem online.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook