Dla firm

HomeDla firm

Specjalnie dla firm zajmujących się m.in. rozrywką  – organizacja festynów, eventów, imprez plenerowych, festiwali posiadamy przygotowaną specjalną ofertę. Możesz być m.in. właścicielem klubu, restauracji, sali weselnej.

Wystarczy zgłosić się do nas, a my przygotujemy ofertę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy na daną chwilę, w przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Oferujemy kompleksową obsługę imprez w skłąd których wchodzi przygotowanie ich od samego początku – planowanie imprezy, następnie jej przygotowanie wg wypracowanego schematu i scenariusza. Aktualnie posiadamy możliwość wynajmu profesjonalnych grilli, podgrzewaczy, warników, piwarów i całego sprzetu gastro do przygotowania imprezy od strony cateringowej.

Dla firm i instytucji rządowych oddajemy do dyspozycji ponad 300 hal namiotowych i ponad 100 usług dodatkowych – co czyni nas nie tylko liderem na rynku lokalnym ale także na rynku krajowym.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku oraz pełen profesjonalizm. W naszej galerii możesz zobaczyć przykłady naszych realizacji.

Zapoznaj się z innymi naszymi markami:

Facebook